Chciała udowodnić, że migranci nie są niebezpieczni a oni ją zgwałcili

1
Dwoje uchodźców z Afganistanu zostało skazanych za gwałt i molestowanie seksualne kobiety w średnim wieku, którą zaprosili do ośrodka opieki w Ljungby. Kobieta chciała udowodnić, że przeciwnicy migracji nie mają racji twierdząc, że Afgańczycy  są niebezpieczni.
Jednak mocno się pomyliła, gdyż została zgwałcona przez Anwar i wykorzystywaniu seksualnemu przez Fardin. Obaj twierdzą, że urodzili się w 1999 roku i pochodzą z Afganistanu.
Podczas policyjnego przesłuchania kobieta powiedziała, że wieczorem miała ochotę pójść do pubu. Tam poznała dwóch młodych uchodźców.
– Zawsze żałowałam tych, którzy muszą uciekać z powodu wojny. Inni są zamiast zdania, że ​​muszą zostać odesłani do ojczyzny, zawsze sprzeciwiałam się temu – powiedziała kobieta. – Myślałam, że rozmowa z nimi będzie  bardzo interesująca. Było wielu ludzi, którzy ostrzegli mnie, że muszę uważać na chłopców, którzy przyjeżdżają tu jako uchodźcy. Ale nie słuchałem tego. –  kontynuowała.
W pewnym momencie Anwar zapytał kobietę, czy chce iść do ich pokoju w ośrodku dla azylantów, aby pić alkohol.
– Myślałem, że to jest w porządku i nie czułam niepokoju. Nigdy nie bałam się ludzi z innych krajów – podkreśliła kobieta.
Kiedy dotarli do miejsca zakwaterowania o 3:30 rano, udali się do pokoju Fardina, gdzie kobieta usiadła na materacu obok Anwara, a Fardin leżał na łóżku. Dostała poduszkę od Anwara. Zaraz potem poczuł na sobie  jego ciało.
– Nie chcę, nie chcę! – krzyczała na próżno i próbowała odepchnąć Afgańczyka.
On jednak zdjął jej spodnie i gwałcił ją powtarzając jednocześnie, aby była cicho.
Po wszystkim Anwar zapytał Fardina: – Czy chcesz ją zgwałcić?
Po tych słowach Fardin chwycił kobietę i masturbował się leżąc obok niej, podczas gdy Anwar nadal ją gwałcił.
Kiedy kobieta nadal protestowała, Anwar zgwałcił ją analnie. Gdy krzyczała, że ​​to strasznie boli przestał.
W końcu wypuścili ją, kobieta wyszła na ulicę zadzwoniła pod numer 112 i zawiadomiła ją o gwałcie. Przyjechała policja i karetka pogotowia, która  zabrała ofiarę gwałtu  do szpitala.
 W sądzie w Vaxjo. Anwar zapadł w tej sprawie wyrok. Anwar został skazany za gwałt jedynie na  rok i trzy miesiące więzienia plus dziesięć lat wydalenia ze Szwecji. Musi także zapłacić 134 990 koron (13 600 euro)  odszkodowania zgwałconej  kobiety. Fardin musi jedynie  zapłacić kobiecie 23 990 koron (2460 euro) .
eps

 

1 KOMENTARZ

    • Ze dostał ile ??? Jakby mu podrapała ten brudny ryj w trakcie obrony to pewnie by jeszcze odpowiadała za uszkodzenie ciała tej małpy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ