Policjanci z Poznania ustalają dane personalne mężczyzny, którego zwłoki zostały wyłowione z jeziora Malta 15 marca ubiegłego roku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok ujawnionych 15.03.2018 roku w jeziorze Malta. Przy zwłokach nie było żadnych dokumentów. Policjanci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP wykonali retusz twarzy, który ma umożliwić lepsze rozpoznanie i identyfikację denata.

Rysopis: wiek ok 60(+-10lat),wzrost 182 cm, waga ok 78kg, budowy ciała prawidłowa, włosy siwe z widocznymi zakolami, zarost broda i wąsy.

Ubiór: w chwili ujawnienia zwłok: czapka czarna materiałowa, kurtka czarna pikowana, rękawiczki czarne materiałowe, sweter zielony rozpinany na zamek, koszulka żółta z zielonymi elementami, koszulka szara, spodnie czarne sztruksowe z brązowym paskiem, kalesony niebieskie, buty brązowe sznurowane.

Osoby posiadające informacje, które mogą być pomocne w ustaleniu danych personalnych mężczyzny prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto: Dyżurny tel. 618412311/13,Wydział Kryminalny 618415833.

KMP Poznań

Zobacz również: