Potworne zdarzenia rozegrały się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Z nieoficjalnych informacji medialnych wynika, że sprawca okrutnego czynu został już zatrzymany.

Do makabrycznego zdarzenia miało dojść we wtorek (10 września) w jednym z mieszkań w Szczecinku – podał portal szczecinek.com. 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do lokalnego szpitala, skąd zostało przetransportowane do placówki w Szczecinie. Według informacji lokalnego serwisu maleństwo przeszło skomplikowaną operację.

Policja miała się dowiedzieć o potwornym czynie od lekarzy – zaznaczył szczecinek.com. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Szczecinku. – Mogę jedynie potwierdzić, że takie postępowanie jest prowadzone od popołudnia 11 września. Wykonywane są intensywne czynności śledcze. O szczegółach postępowania nie informujemy ze względu na dobro sprawy – powiedział Janusz Bugaj, szef Prokuratury Rejonowej w Szczecinku.

Sprawca prawdopodobnie został zatrzymany. Z nieoficjalnych informacji Głosu Koszalińskiego wynika, że tragiczne zdarzenia miały się rozegrać w mieszkaniu opiekunki dziecka. Kobieta miała dosłownie na kilkanaście minut zostawić dziewczynkę pod opieką męża. Kiedy rodzice wrócili po córeczkę, zauważyli poważne obrażenia u maleństwa. Dziecko trafiło do szpitala.

Z kolei portal szczecinek.com podał, że feralnego dnia 13-miesięczna dziewczynka miała przebywać pod opieką sąsiada swoich rodziców.

Źródło: Fakt24, szczecinek.com

Zobacz również: