Strażacy i policjant pobici na pikniku rodzinnym

1
Czterej mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Kolejny z nich będzie musiał zgłaszać się na dozory do komendy 5 razy w tygodniu. To efekt zatrzymań chuliganów, którzy w Starej Hucie podczas pikniku rodzinnego  dopuścili się pobicia 9 mężczyzn. To druhowie z ochotniczej straży pożarnej z powiatu myszkowskiego oraz policjant służący w Zawierciu, który również jest członkiem OSP
Do zdarzenia doszło podczas pikniku rodzinnego w Starej Hucie. Podczas jego trwania grupa agresywnych mężczyzn napadła i pobiła uczestników pikniku, a następnie oddaliła się w nieznanym kierunku. W efekcie mężczyźni doznali obrażeń ciała, a jeden z nich trafił do szpitala.
Podjęte przez kryminalnych czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 5 napastników w wieku od 17 do 38 lat. Są to mieszkańcy powiatu myszkowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Myszkowie z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec 4 agresorów. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo ich aresztował. Natomiast piątego z nich, prokurator objął policyjnym dozorem i nakazał mu zgłaszać się w komendzie 5 razy w tygodniu.

KPP Myszków

1 KOMENTARZ

  1. Merely to follow up on the update of this issue on your web page and want to let you know simply how much I valued the time you took to put together this useful post.

    Within the post, you really spoke of how to really handle
    this challenge with all ease. It would be my pleasure to collect some more tips from
    your web page and come up to offer other people what I
    learned from you. Thank you for your usual excellent effort.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ