Barbara Wojciechowska zaginęła w Neapolu. Czeka na nią trójka dzieci

0

Policjanci poszukują zaginionej 45-letniej Barbary Wojciechowskiej. Zaginiona pochodzi z Mrowli (woj. podkarpackie), ale od wielu lat mieszkała z mężem i dziećmi we Włoszech. Trzy lata temu kontakt z nią się urwał.

Policjanci z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim poszukują zaginionej 44-letniej Barbary Wojciechowskiej. Zaginiona zamieszkała w Mrowli, w 2013 roku wyjechała do Włoch, gdzie mieszkała w Neapolu. Zaginęła w Neapolu w grudniu 2015 roku, skąd telefonicznie ostatni raz kontaktowała się z rodziną. 14 grudnia 2015 r. przed godziną 8 rano wyszła z domu po lekarstwo dla gorączkującego dziecka. Przy sobie miała tylko dokumenty i niewielką kwotę pieniędzy. Nie wróciła. Od tamtego czasu nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Bliscy zaginionej kobiety założyli na facebooku stronę Odnajdziemy Barbarę, umieścili też w internecie wzruszający filmik, przedstawiający okoliczności zaginięcia, z prośbą o pomoc:

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy – blond, proste, długie, oczy – niebieskie, uzębienie pełne.

Ubiór: brak danych

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Głogowie Małopolski, tel. 17 858 3374 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ