Sopoccy funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy w kwocie 3 tys. zł, poprzez wypłatę z bankomatu za pomocą karty płatniczej należącej do mieszkańca Gdańska. Związek ze sprawą ma kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br. w godzinach nocnych na terenie Sopotu. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że sprawczyni poprzez użycie karty płatniczej należącej do mieszkańca Gdańska dokonała kilku nieuprawnionych wypłat pieniędzy z bankomatu. Pokrzywdzony stracił w ten sposób 3 tys. zł.

W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczone monitoringi i ustalili, że związek ze sprawą ma kobieta, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości kobiety, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-338 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

KMP Sopot

Zobacz również: