Funkcjonariusze z Chojnic poszukują mężczyzny, który 26 lipca w miejscowości Drzewicz „prezentował małoletniej 13-latce jadącej rowerem wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia”. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy i prosi o pomoc.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, prowadzą pod nadzorem chojnickiej prokuratury czynności w sprawie prezentowania osobie małoletniej poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia seksualnego do którego doszło w dniu 26.07.2019 roku około godziny 11:00 na wylocie z Drzewicza w kierunku miejscowości Swornegacie, gdzie mężczyzna stał przy ciemnym pojeździe przeznaczonym do przewozu kajaków. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa.

  Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 40 lat
  • wzrost około 180 cm
  • średnia dobrze zbudowana sylwetka ciała
  • włosy ciemne, krótkie zaczesane do tyłu siwiejące po bokach
  • cera śniada, usta wąskie, charakterystyczna bruzda w brodzie
  • ubrany był w koszulkę koloru granatowego z białym wzorkiem oraz miał założone okulary przeciwsłoneczne

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komend Powiatowej Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 52-395-61-64, 52-395 62 22. Informację można również przekazać w najbliższej jednostce Policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

źródło:KPP Chojnice

Zobacz również: