Do miejscowego szpitala w Berlinie trafił mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który od dwóch tygodni ma… ciągłą erekcję. Brytyjczykowi grozi amputacja członka.
Danny Polaris, pisarz i autor tekstów piosenek, jest hospitalizowany w berlińskim szpitalu od dziesięciu dni. Mężczyzna skarży się na bolesną erekcję. Brytyjczyk przeszedł w szpitalu kilka nieprzyjemnych zabiegów, m.in. lekarze próbowali wepchnąć plastikowy gwóźdź w dół jego cewki moczowej, aby pobrać nadmiar krwi.

Polaris relacjonuje swój pobyt w szpitalu na Instagramie. Lekarze ostrzegli mężczyznę, że brak rezultatów w leczeniu będzie oznaczał amputację penisa.
Jak podają angielskie media, Danny Polaris cierpi na rzadką chorobę – priapizm, czyli długotrwały, bolesny wzwód członka, który nie jest związany z podnieceniem lub pobudzeniem seksualnym.

Mężczyzna dwa tygodnie temu miał umówić się na randkę z pielęgniarką. Przed spotkaniem zażył viagrę. Gdy wspólnie wrócili do domu, kobieta wstrzyknęła mu wzmacniacz erekcji. – To jedna z najgorszych decyzji w moim życiu – cytuje jego słowa ”The Sun”.
Przyjaciele Brytyjczyka założyli strony internetową zbiórkę pieniędzy, aby pomóc mu w pokryciu kosztów pobytu w szpitalu i rehabilitacji. Do tej pory zebrano ponad 2000 funtów.

źródło: RadioZET.pl/The Sun  

Zobacz również: