Trwają poszukiwania 31-letniego Wojciecha Jańczuka. Odkąd wyszedł ze swojego mieszkania w Białej Podlaskiej w niedzielę wieczorem, nie ma z nim żadnego kontaktu. Każdy, kto posiada informacje na temat mężczyzny, proszony jest o powiadomienie Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują 31-letniego Wojciecha Jańczuka, zam. Biała Podlaska. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez osobę najbliższą w dniu 4 sierpnia około godz. 12:00. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane

Rysopis zaginionego: wzrost około 185 cm, sylwetka szczupła, ciemne krótko ścięte włosy, jasne oczy, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę t-shirt oraz krótkie szare spodenki.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komenda Miejską Policji w Białej Podlaskiej pod nr tel. (83) 344-83-00 lub na numer alarmowy 112.

KMP Biała Podlaska

Zobacz również: