Policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują zaginionej 16-letniej Weroniki Modzelewskiej, która ostatni raz była widziana w dniu 23/24 lipca 2019 roku w rejonie ulicy Białołęckiej na terenie Białołęki w Warszawie. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek 16 lat, wzrost 162 cm, budowa ciała normalna, włosy długie – kolor ciemny brąz.

W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnoszare leginsy, bladoróżową koszulkę, czarną skórzaną kurtkę, białe buty sportowe Fila, miała ze sobą czarną dużą torebkę.

Zaginiona była ostatni raz widziana w dniu 23/24 lipca 2019 roku w rejonie ulicy Białołęckiej na terenie Białołęki w Warszawie. Zaginięcie zgłoszono w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionej Weronice Modzelewskiej prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 22- 603-75-55, powołując się na numer sprawy WNP-II-1003/19 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: dyżurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.
KSP

Zobacz również: