Czterech mężczyzn zostało aresztowanych w czwartek na lotnisku w Palma de Mallorca. Mężczyźni są podejrzani o zgwałcenie w jednym z hoteli 18-letniej turystki z Niemiec. Gwałcicielom grozi do 15 lat więzienia.

Do zatrzymania czterech mężczyzn doszło w czwartek na lotnisku w Palma de Mallorca, tuż przed ich wejściem na pokład samolotu lecącego do Niemiec. Według lokalnej gazety „Diario de Mallorca” chodzi o niemieckich obywateli pochodzenia tureckiego. Mężczyźni są podejrzani o zgwałcenie w hotelowym pokoju 18-letniej Niemki.

 Jak donoszą lokalne media, w środę wieczorem 18-letnia kobieta bawiła się z nimi na imprezie. Następnie dobrowolnie udała się z nimi do hotelu w Cala Ratjada na Majorce. Tam sprawy przybrały dramatyczny obrót.

Z relacji 18-latki wynika, że jeden z mężczyzn rzekomo ją trzymał, podczas gdy inny w tym czasie ją gwałcił. Następnie miał to zrobić również ich kolega. Czwarta osoba została zwolniona z aresztu. Mężczyzna miał alibi, ponieważ w chwili zdarzenia był w towarzystwie innej kobiety.

Według niektórych mediów scena została sfilmowana za pomocą telefonu komórkowego, ale jak dotąd informacje te nie zostały potwierdzone, ponieważ nie znaleziono materiałów wideo.

Gwałcicielom grozi do 15 lat więzienia.

źródło:fakt.pl

Zobacz również: