Rodzina i policja poszukują 29-letniej Marty Olek z Kalisza. Młoda kobieta wyszła z domu w sobotę, 8 czerwca i od tej pory nie ma z nią kontaktu, a jej telefon milczy.

Po raz ostatni kobieta była widziana w sobotę, 8 czerwca po południu. Jej telefon działał do środy, lecz go nie odbierała. Od kilku dni komórka zupełnie milczy. – Ona nie mogła żyć bez telefonu i facebooka, spała z telefonem – mówi matka Marty. – Teraz jej telefon jest wyłączony tak jakby się rozładował, a na facebooku nie ma żadnej aktywności. To nie jest do niej podobne. Bardzo się martwimy.

W środę rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety. – Potwierdzam, że taka osoba jest przez nas poszukiwana, zajmujemy się tą sprawą – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.  Policjanci mają w radiowozach zdjęcie zaginionej. Do tej pory nie natrafili jednak na żaden ślad kobiety.

Marta Olek ma 176 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrana była w szare leginsy, bluzkę i białe trampki convers. Miała ze sobą czarną torbę.

W domu czeka na nią partner i małe dziecko.

Ktokolwiek widział kobietę lub posiada informacje na jej temat, proszony jest o kontakt z policją pod numerami 997 lub 112, lub kontakt z rodziną: tel. 536378181, 665997203.

Zobacz również: