zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja

Kryminalni z Białołęki ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w marcu 2008 roku na Białołęce. Policjanci proszą wszystkie osoby o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe z funkcjonariuszami.

Policjanci z wydziału kryminalnego z komisariatu Policji na Białołęce  prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 17.03.2008 roku w Warszawie przy ul. Modlińskiej w kanale ciepłowniczym.  W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych osobowych.

Mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w gruba ocieplaną skórzaną kurtkę koloru brązowego, zapinana na zamek błyskawiczny i zatrzaski kaletnicze. Buty szare sznurowane, spodnie koloru stalowego.

Rysopis mężczyzny: wzrost 177 cm, średnia budowa ciała.

Charakterystycznymi znakami szczególnymi mężczyzny są: w prawym podbrzuszu niemal pionowa, nieznaczne skośne ku dołowi i przyśrodkowo blizna.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt. Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom Komisariatu Policji Warszawa Białołęka przy ul. Myśliborskiej 65 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:

(22) 603 51-30– oficer dyżurny czynny całą dobę,
(22) 603 52-18 – prowadzący postępowanie,

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: krp6warszawa@policja.waw.pl

KSP

Zobacz również: