Policjanci z Mokotowa szukają sprawcy napadu na kobietę, do którego doszło w poniedziałek 10 czerwca w okolicach metra Służew. „Wyglądał jak robotnik. Próbuje gwałcić i dusić młode kobiety. Ostatnio widziany w okolicy metra Służew. Ja zdążyłam w ostatniej chwili się uwolnić” – opisuje zaatakowana kobieta, która nagłośniła sprawę w mediach społecznościowych.

Zaatakowana kobieta  opisuje, że do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 czerwca około godziny 14 w okolicy wyjścia z metra Służew. Gdy spacerowała, w pewnej chwili od tyłu podszedł do niej mężczyzna w wieku około 30 lat. Z jej relacji wynika, że sprawca najpierw zaczął dotykać ją w miejsca intymne, a później złapał za szyję i próbował dusić.

„W Warszawie kręci się chory psychicznie lub naćpany mężczyzna. Spodenki w kratkę, dość wysoki, szczupły i szara koszulka (później był widziany bez). Wyglądał jak robotnik. Próbuje gwałcić i dusić młode kobiety. Ostatnio widziany w okolicy metra Służew. Ja zdążyłam w ostatniej chwili się uwolnić, dlatego proszę. Uważajcie na siebie i udostępniajcie, ponieważ nikt nie wie, gdzie on się teraz znajduje. Miejcie oczy szeroko otwarte, proszę” – napisała na Facebooku.

źródło: metrowarszawa