W dniu 3 czerwca 2019 roku ok. godz. 13:05 w Konstantynowie Łódzkim w okolicy ul. A. Krajowej w korycie rzeki Łódki ujawniono zwłoki nn kobiety. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości denatki proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu w Konstantynowie Łódzkim lub Komendą Powiatową Policji w Pabianicach.

Kobieta w wieku około 50-60 lat, średniej budowy ciała, widoczna otyłość brzuszna, włosy średniej długości siwe, uzębienie pełne, twarz owalna. Ubrana była w czarne spodnie ze wzorem kwiatów koloru białego, bluzkę z krótkim rękawem z wzorem koloru niebiesko – czerwono – żółtego, na nodze skarpeta koloru beżowego, majtki w drobne kwiatowe niebieskie wzory, butów brak.

Zmarła na szyi posiadała łańcuszek z drobnymi ogniwkami z metalu koloru żółtego. Na czwartym palcu prawej ręki pierścionek z metalu koloru żółtego z widocznym przetarciem. Pierścionek posiada oczko koloru jasnoniebieskiego. Na czwartym palcu ręki lewej denatka miała pierścionek z metalu koloru żółtego z dwoma oczkami koloru białego. Widoczny otwór po oczku, które prawdopodobnie wypadło.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety proszone są kontakt z Komisariatem Policji w Konstantynowie Łódzkim pod numerem 42 211 77 21 bądź Komendą Powiatową Policji w Pabianach pod numerami tel. 42 22 53 301, 42 22 53 302, 42 22 53 315 lub 112.

KWP Łódź

Zobacz również: