W mieście Tamworth położonym na północny wschód od Birmingham odkryto ciało martwego Polaka. Zwłoki Tomasza Mikulskiego  zostały znalezione w niedzielę w domu.

Jak czytamy na łamach lokalnego serwisu „Birmingham Mail” ciało naszego 43-letniego rodaka zostało odkryte w minioną niedzielę, około godziny 15:30 w domu przy ulicy Craven. Brytyjska policja zdecydowała się podać tożsamość zmarłego mężczyzny w związku z postępowaniem, jakie jest prowadzone w tej sprawie.

Tajemnicę śmierci Tomasza Mikulskiego badają już detektywi z Birmingham. Szczegółów śledztwa rzecz jasna nie ujawniono, ale policja określa, że okoliczności śmierci pozostają „niewyjaśnione”, jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Birmingham Police prosi o wszelką pomoc, szczególnie od osób, które mogły mieć kontakt z 43-letnim Polakiem tuż przed jego śmiercią.

„Chcielibyśmy, aby skontaktował się z nami każdy, kto widziała Tomasza pod koniec zeszłego tygodnia” – apeluje badający tę sprawę śledczy John Quilty. „Udało nam się odtworzyć, co robił w czwartek rano. Chcielibyśmy jednak ustalić, co działo się z nim między czwartkiem a niedzielnym popołudniem, kiedy został znaleziony martwy w domy” – uzupełnia Quilty.

Z policją można skontaktować się pod numerem telefonu 101 (powołując się na sprawę nr 543 z 2 czerwca) lub anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers – numer telefonu 08000 555 111.

żródło: polish express

 

Zobacz również: