Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło 4 marca tego roku w autobusie. Wizerunek mężczyzny, który mógł dopuścić się przestępstwa o charakterze seksualnym zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło 4 marca tego roku około 14:35 w autobusie MZK linii nr 31 (na odcinku Szosy Chełmińskiej). Z relacji pokrzywdzonej wynika, że mężczyzna przedstawiony na zdjęciach, w zatłoczonym autobusie, ocierał się o kobietę i dotykał przez ubranie. To zdarzenie zostało zakwalifikowane jako inna czynność seksualna.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. 56 641-26-15 (07) albo z numerem alarmowym 112.

KMP Toruń

Zobacz również: