30-letni Piotr Pop 5 maja po godzinie 20.00 mężczyzna wyszedł z mieszkania przy ul. Różanej w Lublinie i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym VII komisariatu Policji pod nr tel. 81 535 49 20 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

 Z ustaleń policjantów z VII komisariatu wynika, że mężczyzna wczoraj około godz. 20.00 pod wpływem alkohol przyszedł po pracy do domu. Chwilę później wyszedł. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Ubiór: T-shirt koloru ciemno niebieskiego z brązowymi napisami z przodu, buty adidasy koloru granatowego, spodnie dresowe koloru siwego

Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku, tatuaż na prawej ręce w kształcie czaszki i na lewej nodze w kształcie muszli.

Rysopis: wzrost około 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie brunet.

    Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym VII komisariatu Policji pod nr tel. 81 535 49 20 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.
KWP Lublin

Zobacz również: