Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poszukują zaginionego Pawła Mościbrodzkiego lat 28 z Kwidzyna. Mężczyzna 5 czerwca 2019 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 182 cm, szczupła budowa ciała – waga ok 64 kg., włosy ciemny brąz, oczy niebieskie, znaki szczególne: na lewej bądź prawej dłoni tatuaż pomiędzy palcami.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe, koszulka ciemnobrązowa z nadrukiem tygrysa.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Pawła Mościbrodzkiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie tel. 55/645-02-22, 55/645-03-21bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem kontaktowym 112 z telefonów komórkowych.

 KPP Kwidzyn

Zobacz również: