Policja wydała list gończy za 55-letnim Markiem Gieraczem. Jest on poszukiwany w związku z podejrzeniem o zabójstwo 28-latka. Jego zakopane zwłoki 1 czerwca zostały znalezione w nieużytkach w centrum Siemianowic Śląskich. Do zabójstwa doszło prawdopodobnie kilka dni wcześniej; ofiara i poszukiwany znali się.

Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich wszczęła śledztwo przeciwko podejrzanemu Markowi Gieracz urodzonemu w dniu 17 kwietnia 1964 r., który nie posiada stałego miejsca zamieszkania, a ostatnio przebywał w Siemianowicach Śląskich. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 28-latka, którego zwłoki ujawniono na nieużytkach w dniu 1 czerwca br. Może on poruszać się środkami komunikacji miejskiej i posiadać niebezpieczny przedmiot. Został za nim wydany list gończy.

ZOBACZ!  Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem? Jest oficjalne wyzwanie!

Rysopis podejrzanego: wzrost około 175 cm, waga ok. 75-80 kg, włosy krótkie, twarz owalna, liczne tatuaże na ciele umiejscowione na lewym i prawym ramieniu, prawym przedramieniu, nadgarstku lewym, podudziu prawym, lewym palcu.

Charakterystyczną cechą poszukiwanego jest brak prawego kciuka. Podejrzany może nosić nakrycie głowy.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

W przypadku posiadania jakiejkolwiek wiedzy o samym podejrzanym, miejscu jego ukrywania się bądź o osobach mogących utrzymywać z nim kontakt, prosimy o pilne przekazanie informacji dyżurnemu siemianowickiej komendy pod numerem tel. 32 35 96 255, 32 35 96 201 bądź o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Informacje można też przesłać mailowo na adres dyzurny@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Informacje można – z zachowaniem pełnej anonimowości – przekazać dyżurnemu siemianowickiej komendy pod numerami tel. (32) 35 96 255 i (32) 35 96 201, mailowo pod adresem dyzurny@siemianowice.ka.policja.gov.pl lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

KMP Siemianowice Śląskie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ