Trwają poszukiwania 28-letniej Marty Szymańskiej z Leszna. Kobieta we wtorek rano wyszła z domu i od tego czasu nie ma z nią kontaktu.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 28-letniej Marty Szymańskiej. Kobieta wyszła 4 czerwca rano z miejsca zamieszkania, nie informując dokąd się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W dniu 4 czerwca br.  Komenda Miejska Policji w Lesznie została powiadomiona o zaginięciu Marty Szymańskiej. Jak ustalono kobieta wyszła  z domu ok. godz. 7.00, nie zabierając ze sobą żadnych przedmiotów i nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Rysopis: wiek z wyglądu 20-25 lat, szczupła budowa ciała, waga ok. 50 kg, wzrost 157 cm, włosy ciemne, długie, proste, oczy zielone.

Ubiór: t-shirt koloru szarego, leginsy koloru czarnego, białe sportowe buty.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej lub mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 65 523 12 60 lub z oficerem dyżurnym pod numerem 65 523 16 55.

KWP Leszno

Zobacz również: