Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Puławach prowadzą poszukiwania za 63-letnim Zbigniewem Górniaszkiem z Bochotnicy Kolonia koło Nałęczowa. Mężczyzna zaginął 14 marca 2010 roku. Publikujemy zdjęcie zaginionego wykonane metodą progresji wiekowej. Osoby, które posiadają informację na temat zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiony to: Zbigniew Górniaszek, lat 63, zam. Bochotnica Kolonia koło Nałęczowa. Mężczyzna w dniu 14 marca 2010 roku wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 63-letni mężczyzna o wzroście 172 cm, szczupłej budowy ciała, twarzy owalnej, włosy krótkie, szpakowate, oczy piwne, wąsy piastowskie. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie ciemnogranatowe spodnie, białą koszulę w ciemne paski, granatową kurtkę, półbuty skórzane koloru brązowego.

Publikujemy zdjęcie zaginionego wykonane metodą progresji wiekowej. Wszystkie osoby posiadające istotne informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach (tel. nr 81 8890290, 81 8890 209 ) bądź z najbliższą jednostką Policji.
KWP Lublin

Zobacz również: