Zdumiewający akt zwyrodnienia i ohydnego zboczenia. Trudno znaleźć łagodniejsze słowa na to, czego dopuścił się Ryan Bayard. Policja poszukuje go za dokonanie brutalnego gwałtu na 78-letniej mieszkance Queensu.

Do gwałtu doszło w niedzielę około 6 am w domu niedaleko Brookville Boulevard i 148th Street w Rosedale. Jak podaje policja, zidentyfikowany przez detektywów na podstawie rozmów ze świadkami Ryan Bayard (30 l.) dostał się do domu bocznymi drzwiami i zgwałcił śpiąca tam 78-latkę.

Śledczy nie podają, kto wezwał pomoc. Wiadomo, że ofiara zboczeńca została przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy. Badania potwierdziły, że padła ofiarą gwałtu.

Z ustaleń policji, która rozmawiała z mieszkańcami z sąsiedztwa, wynika, że dom, gdzie doszło do przestępstwa, był zazwyczaj opuszczony, ale bardzo często zdarzały się tam głośne imprezy. To może sugerować, że kobieta mogła być starszą bezdomną, która tam pomieszkiwała. Śledztwo trwa, a policja opublikowała zdjęcie podejrzanego, znanego już z wcześniejszych kłopotów z prawem.

Śledczy proszą nowojorczyków o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 30-latka. Informacje można przekazywać pod nr Crime Stoppers: 1-800-577-8477.

źródło:se.pl

Zobacz również: