fot. Policja
Kryminalni z Białołęki ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w październiku 2006 roku na Białołęce. Policjanci proszą wszystkie osoby o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe z funkcjonariuszami.

Policjanci z wydziału kryminalnego z komisariatu Policji na Białołęce  prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 24.10.2006 roku w Warszawie przy ul. Drogowej 12. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych osobowych.

Mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w spodnie materiałowe koloru niebieskiego, buty typu pantofle koloru czarnego z metalowym znaczkiem na języku z napisem „ROMANO MOZZANTE”.

Rysopis mężczyzny: wzrost 171 cm, średnia budowa ciała, włosy ciemny blond.

Charakterystycznymi znakami szczególnymi mężczyzny są: na przedniej powierzchni lewego przedramienia tuż powyżej nadgarstka widoczny jest tatuaż: 27 XI 64. Na przedniej powierzchni klatki piersiowej znajduje się tatuaż koloru zielono – niebieskiego symbolizującego głowę mężczyzny w berecie ze sztyletem w zębach. W połowie długości lewego podudzia widoczny jest  tatuaż przedstawiający krętą linię ograniczającą pole.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt. Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom Komisariatu Policji Warszawa Białołęka przy ul. Myśliborskiej 65 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:

(22) 603 51-30– oficer dyżurny czynny całą dobę,
(22) 603 52-18 – prowadzący postępowanie,

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: krp6warszawa@policja.waw.pl

Zobacz również: