fot. Policja
Policjanci z komisariatu policji w Rembertowie zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widniejącego na zdjęciach. Mężczyzna ten ma około 40 – 50 lat. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w dniu 9 stycznia 2011 roku w kompleksie leśnym w Warszawie przy ul. Zesłańców Polskich. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić jego tożsamości.

Wzrost: 165 cm.

Włosy: ciemne, siwiejące z wyraźnymi zakolami długości ok. 9 cm.

Znaki szczególne: tatuaż na tylnej powierzchni prawego przedramienia w postaci rozproszonych sino-niebieskich kropek.

Ubiór: skarpetki bawełniane koloru niebieskiego, z czerwonymi poziomymi pasami na wysokości stawu skokowego, buty czarne skórzane sznurowane, ocieplane za kostkę, długie materiałowe spodnie zielone rozmiar 34S, z metką wyszytą od środka z napisem „Mouse of froter”. W szlufkach pasek skórzany brązowy. Szalik czarny z frędzelkami na końcach, w pionowe pasy koloru fioletowego, różowego i zielonego, koszula męska z długim rękawem, biała w pionowe brązowo-niebieskie pasy, czarny podkoszulek typu T-shirt na metce napis flamastrem „Stanisław O”, niebieska bluza polarowa z suwakiem, z przodu bluzy napis „old navy”, kurtka dżinsowa z odpinanymi rękawami, zapinana na suwak i na zatrzaski, czepka futrzana z rudego futra z zieloną pikowaną podpinką.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt ze st. sierż. Mariuszem Zalewskim tel (22) 603-24-07, Komisariatem Policji Warszawa Rembertów przy ul. Plutonowych 6 tel. (22) 611-90-07, najbliższą jednostką Policji, bądź z całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: krp7warszawa@policja.waw.pl

KSP

Zobacz również: