Młody muzułmanin ubiegający się o azyl został skazany przez sąd w Göteborgu za gwałt dwóch  dziewczynek. Jedna z dziewcząt miała zaledwie pięć lat. Były to córki małżeństwa, które przyjęło go pod swój dach. Wyrok nie jest zbyt srogi, to zaledwie dziewięć miesięcy pobytu w ośrodku opieki nad młodzieżą.

Szwedzka rodzina z  Göteborgu zabrała w ubiegłym roku młodego muzułmanina do domu. Mieszkał z nimi od połowy czerwca do połowy sierpnia. Co miało straszne konsekwencje. Migrant zgwałcił i wiele razy wykorzystał seksualnie  dwie nieletnie dziewczynki.

Ojciec rodziny od początku był podejrzliwy wobec mężczyzny. Jednak  matka lubiła go, ale po kilku dniach również stała się podejrzliwa.  Pewnego dnia jej pięcioletnia córka powiedziała: – Mamo, mam sekret.

Następnie matka poszła do swojej drugiej córki, która  nie ukończyła 15 lat, i otrzymała potwierdzenie, że również  ona była wykorzystywana.

Między innymi muzułmanin zmusił pięciolatka do zaspokojenia go ręką i A drugą dziewczynkę zarówno seksu pochwowego, jak i oralnego. Dzieci nie rozmawiały ze sobą o swoich tajemnicach

Obiecała dzieciom, że dostaną od niego pizzę, o ile nie powiedzą rodzicom. Rodzina nie jadła pizzy w domu, a dzieci ją uwielbiały.

Kiedy dziewczyny opowiadały o wydarzeniach, matka i ojciec dopiero po kilku dniach zdecydowali się pójść na policję.

Zobacz również: