Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu 45-letniego Krzysztofa Świszcza z Lublina, który choruje na depresję. Mężczyzna wyszedł na przepustce ze szpitala i do tej pory nie wrócił ani do domu, ani do szpitala.
O pomoc w odnalezieniu ojca napisał do naszej redakcji syn pana Krzysztofa, który prosił o nagłośnienie sprawy. Do zaginięcie doszło w środę, 22 maja w szpitalu psychiatrycznym na Sobieskiego w Warszawie. Pan Krzysztof około godz. 20 wyszedł na na przepustkę i do tej pory nie wrócił ani do domu ani do szpitala. Mężczyzna nie ma przy sobie dokumentów i telefonu.

Jesteśmy z Lublina, lecz tata chciał do szpitala w Warszawie. Od 15 lat choruje i leczy się na depresję. Jest taka możliwość, że mógł wrócić na własną rękę, ale nie ma żadnego śladu po nim” – wyjaśnia Kuba, syn pana Krzysztofa.

Krzysztof Świszcz ma 45 lat, szczupły, wysoki, 180 cm wzrostu, ciemny blondyn. W chwili zaginięcie mógł być ubrany w bluzę koloru zielonego.

Osoby, które widziały mężczyznę lub wiedzą, gdzie może przebywać proszone są o przekazanie informacji pod jeden z numerów telefonów: 795122571 lub 660667422. Sprawa zaginięcia mężczyzny została zgłoszona na policję.

źródło: spottedlublin.pl

Zobacz również: