Wyszła z domu i ruszyła w stronę szkoły, ale nigdy do niej nie dotarła. Z 16-letnią Joanną Kowalczuk rodzina nie ma kontaktu od 20 maja. Zaniepokojeni rodzice zgłosili sprawę policji w Żarach, która prowadzi poszukiwania nastolatki. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały zaginioną bądź znają jej miejsce pobytu.

W dniu 20 maja 2019 r. przed godziną 8.00 wyszła z domu 16-letnia JOANNA KOWALCZUK mieszkanka Żar. Dziewczyna miała udać się do szkoły jednak tam nie dotarła. Od tego czasu brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane miejsce jej pobytu. O zaginięciu  rodzina powiadomiła żarska jednostkę w dniu 21 maja 2019 r. Dziewczyna ma ok. 190 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy długie proste , koloru ciemny blond. Nosi okulary korekcyjne, ubrana była prawdopodobnie w niebieskie jeansowe spodnie, na nogawkach przyszyte koraliki, kurtkę jasnoróżową typu ,,bomberka”, buty sportowe ,,Nike” koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak koloru czerwonego marki ,,Nike” . Na ręce plecione bransoletki.

Jeżeli ktoś widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach na numer tel. : 068 476 33 11 lub numer alarmowy 112.

Zobacz również: