zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 marca 2013 roku na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 28. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis: wiek: około 50-60 lat, wzrost: około 185 cm, normalna budowa ciała, nos: skrzywiony w lewą stronę, brwi: koloru blond-rudawego, włosy ciemny blond-rudawe faliste, zarost: koloru rudego z domieszką włosów siwych, braki w uzębieniu.

Znaki szczególne: nad prawym łukiem brwiowym linijna cielista blizna kształtu łukowatego długości około 6 cm, ze śladami po szwach chirurgicznych; na tylnym prawym podudziu blizna o wymiarach 5×3 cm, długa wzdłuż osi kończyny; na tylnej powierzchni podudzia blizna o średnicy 1,5 cm o wymiarach 4×5 cm; na tylnej powierzchni prawego przedramienia, powyżej nadgarstka, wąska blizna długości 4 cm, prostopadle do niej kolejna o długości 3 cm w kierunku przedramienia; na powierzchni klatki piersiowej końca lewego obojczyka znamię skórne barwy szarawo cielistej średnicy około 0,8 cm.

Denat ubrany był w kurtkę zieloną zapinaną na suwak, spodnie koloru czarnego, buty skóropodobne zapinane na suwak, za kostkę, czapka koloru czarnego z wełny, czarny sweter.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz również: