Świdnicka prokuratura zatrzymała 39-letniego pedofila. Zamykał się z 8-letnim siostrzeńcem w pokoju, łazience i komórce. I tam molestował dziecko.

39-letni pedofil już od pewnego czasu miał się zamykać ze swoim siostrzeńcem w łazience, komórce lub pokoju. Wcześniej rodzina nie zwracała uwagi na podobne sytuacje, jednak zmieniło się to w chwili, gdy matka chłopca zobaczyła na ręce 8-latka spermę. O sprawie powiadomiono Ośrodek Pomocy Społecznej, którego pracownicy zawiadomili prokuraturę.

Podczas przesłuchania 39-latek przyznał się do molestowania siostrzeńca. Miał on go zmuszać do dotykania jego narządów płciowych, a także kazał się chłopcu masturbować. Jak tłumaczył, w dzieciństwie został zgwałcony przez rówieśnika, co miało wpłynąć na jego działania wobec 8-latka.

Jak podaje portal swidnica24, mężczyzna został zatrzymany, a w miniony weekend sąd przychylił się do wniosku śledczych o zastosowanie wobec 39-latka tymczasowego aresztu. – Dwa z postawionych zarzutów dotyczą wielokrotnego doprowadzania nieletniego chłopca do innej czynności seksualnej. Trzeci zarzut dotyczy znęcania się nad matką chłopca – tłumaczy Marek Rusin z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

źródło; swidnica24

Zobacz również: