Belgijski portal rtbf.be opisał porażającą historię 7 nastolatków, którzy przez wiele godzin gwałcili  niepełnoletnią dziewczynkę. Poziom zbydlęcenia oprawców był ogromny, gdyż jak gdyby nigdy nic, nagrywali oni swoje haniebne czyny i beztrosko publikowali je w mediach społecznościowych (na Snapchacie).

Choć do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 marca, dopiero teraz miejscowym stróżom prawa udało się ująć wszystkich mężczyzn.

 To tego wstrząsającego gwałtu doszło w belgijskiej miejscowości Chaudfontaine, w prowincji Liège. Tamtejszy sąd policyjny jakiś czas temu przejął sprawę, dzięki czemu udało się uzyskać pełne nagranie gwałtu, które oprawcy publikowali w sieci. Po identyfikacji całej siódemki gwałcicieli doszło do zatrzymania.
Catherine Collignon, pierwszy zastępca tamtejszego prokuratora poinformowała, że ofiara miała 15-16 lat.

Zatrzymani będą musieli odpowiedzieć za gwałt. Mogą być również ścigani za otrucie dziewczyny, ponieważ w filmie wydaje się być ona nieprzytomna. Dodatkowo, za opublikowanie nagrania w sieci, mogą oni również otrzymać zarzuty za rozpowszechnianie pornografii dziecięcej.

źródło:se.pl