Mławska policja poszukuje 41- letniego Mariusza Mazur, mieszkańca Mławy . Mężczyzna wyszedł z domu 25 sierpnia 2016 roku ok. godz. 21.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak wynika z ustaleń, ostatni raz widziany był prawdopodobnie na początku września 2016 roku w Działdowie, w towarzystwie dwóch mieszkańców Mławy.

Mariusz Mazur   ma 175  cm wzrostu, waży ok. 75 kg, jest szczupłej budowy ciała, włosy  krótkie, koloru ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską bluzę , szare spodnie dresowe, ciemną czapkę z daszkiem z napisem Nike. Nie zabrał ze sobą dowodu osobistego ani telefonu. Jak wynika z ustaleń, ostatni raz widziany  był prawdopodobnie na początku września na terenie dworca PKP  w Działdowie, w towarzystwie dwóch mieszkańców Mławy.

Prowadzący czynności policjanci sprawdzili kontakty zaginionego oraz miejsca, gdzie mógłby przebywać a także szpitale i ośrodki dla osób bezdomnych w regionie. Jedyny ślad  dotyczy wspomnianego dworca PKP w Działdowie. Od tej chwili losy zaginionego nie są znane.

Każda osoba, która wie gdzie przebywa Mariusz Mazur lub widziała go od momentu zaginięcia, proszona jest o  kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997. Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego prosimy również zgłaszać bezpośrednio do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie pod numer 23 654 72 00.

KPP Mława

Zobacz również: