Strażniczki miejskie puszczały zatrzymanym bąki prosto w twarz

5

 Ubliżały, wyśmiewały, poniżały i groziły. Tak strażniczki miejskie z Lubonia pod Poznaniem traktowały zatrzymanych. Prawda wyszła na jaw, bo wszystko nagrywały komórkami. Komendant straży miejskiej złożył już rezygnację, strażniczki zostaną wyrzucone z pracy, a ich zachowaniem zajmie się prokuratura – informuje portal se.pl.

– Ja pier..lę, ale cuchniesz! Za chwilę się porzygam, k…. i na ciebie haftnę – śmieje się strażniczka ze starszego mężczyzny. Chociaż nie ma z nim logicznego kontaktu, zaczyna go instruować, każe mu „leżeć i się nie ruszać”. – I nie oddychać, k…, najlepiej – dodaje. Zamroczony alkoholem, nie jest w stanie zareagować na kpiny, obraźliwe gesty i groźby. Na innym filmiku strażniczki pastwią się nad pijaną kobietą. Jedna z nich wypina w jej stronę tyłek i udaje, że… puszcza bąki. Bawi się przy tym świetnie!
– To niegodne i niedopuszczalne – komentuje Małgorzata Machalska, burmistrz Lubonia i zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec strażniczek. – Rozwiążemy z nimi umowy, a komendant sam złożył rezygnację – dodaje.

Strażniczkom grożą też konsekwencje karne. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, sprawą zajmują się śledczy – mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

źródło: se.pl

5 KOMENTARZE

  1. te strażniczki czasami nie sa osobami ułomnymi umysłowo, sprawnymi inaczej? nikt normalny tak przecież nie robi i nie zachowuje sie jak kretyn

  2. Instytucja pt Straż Miejska wogóle nie powinna istnieć.A ten artykuł to kolejny dowód na bezsensowność tej grupy budżetowej.

  3. Oj tam dziewczyny się powyglupialy przy najgorszym sorcie ludzi na ulicy,, i co wielkiego sie stało? Niech leży w domu jak się uchleje,, bhe brzydzę się menelami na ulicy! Pozdro strażniczki❤️ Dawać na impreze, teraz wolne macie

  4. Ludzie którzy stoją na straży prawa takie rzeczy wyprawiają ciekawe może tak swoje dzieci też tak uczą interesujące też by było to jakby były w takiej samej sytuacji na miejscu tych ludzi lub może byli tak wychowywani w domu no swołocz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ