????????????????????????????????????
Policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą sprawę poszukiwawczą 32-letniego Krystiana Łomnickiego, który wykonując prace remontowe ze swoim ojcem w Warszawie w dniu 12 września 2016 roku, wyszedł z miejsca pracy i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Policjanci apelują o kontakt z mińską Komendą do wszystkich osób, które mogły widzieć zaginionego.

Krystian Łomnicki miał 32 lata i mieszkał do tej pory z rodziną w Sulejówku. Mężczyzna ten 12 września 2016 roku wyszedł z miejsca pracy w Warszawie – mieszkania, które remontował wspólnie ze swoim ojcem i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Krystian Łomnicki  jest wzrostu około 175 cm, waży w granicach 94 kg i jest krępej budowy ciała. Ma krótkie i ciemne włosy oraz oczu koloru piwnego.

W dniu zaginięcia ubrany był  w piaskowo –  żółte krótkie spodenki z kieszeniami, letnie buty robocze, czarne skarpetki oraz zieloną lub niebieską koszulkę z krótki rękawem.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionego.

Można dzwonić na numery: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Krystiana Łomnickiego.

KSP

Zobacz również: