Policjanci z Legionowa poszukują 78-letniego Witolda Ściechowicza. Mężczyzna 10 maja 2019 roku ok. godz. 11.00 wyszedł z domu w Legionowie i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie koloru siwego, widoczne zakola
W dniu zaginięcia 78-latek ubrany był w pikowaną kurtkę koloru granatowego z brązowym, sztruksowym kołnierzykiem, spodnie dresowe w kolorze granatowego, sweter granatowy we wzory, szarą koszulkę , buty koloru brązowego na grubej podeszwie. Mężczyzna ma trudności z poruszaniem się,mógł mieć przy sobie laskę do podpierania.
Witold Ściechowicz jest osobą głuchoniemą, leczy się na cukrzyce i nadciśnienie oraz ma stwierdzoną chorobę Parkinsona.
Zaginiony w piątek 10 maja br. ok. godz. 11.00 wyszedł z domu w Legionowie na spacer. Do chwili obecnej 78-latek nie wrócił, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.
Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.
Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Jagiellońskiej, tel. (22) 603-48-213 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl.

źródło: toiowo.eu

Zobacz również: