Limanowska policja szuka zaginionej Magdaleny Pałki, mieszkanki Limanowej. Kobieta wyszła z domu 25 czerwca 2016 roku i ślad po niej zaginął.

Poinformowała swojego konkubenta, że idzie  do sklepu. Po około 15 minutach wysłała do niego wiadomość SMS o treści: „Daj mi pooddychać w spokoju, zajmij się Igorem, wrócę niedługo”. Od tamtej pory Magdalena Pałka wyłączyła telefon i nie nawiązała żadnego kontaktu ze swą rodziną, jak i konkubentem, który zgłosił zaginięcie.

Wiek 35 lat, wzrost około 170 cm, waga około 60kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne proste do ramion, oczy niebieskie, twarz pociągła, uszy normalne przylegające, nos prosty, uzębienie pełne,
Znaki szczególne: 
„piercing” (kolczyk) w lewej brwi, znamię „myszkę” na prawej nodze na podudziu, , na plecach na wysokości bioder tatuaż w kształcie przypominającym skrzydła tzw. tribal.
Ubiór w dniu zaginięcia: 
W chwili zaginięcia miała na sobie podkoszulek koloru niebieskiego z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe niebieskie, buty klapki lub sportowe typu adidas b.d.b.
Okoliczności zaginięcia: 
Komenda Powiatowa Policji w Limanowej prowadzi poszukiwania za zaginioną Magdaleną Pałka lat 33, mieszkanką Limanowej  opuściła 25 czerwca 2016 roku  miejsce zamieszkania i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt osobisty, lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod nr. tel. 18 33 79 401 lub alarmowym 997 albo z najbliższą jednostką Policji 997.
Komenda Powiatowa Policji
w Limanowej

Zobacz również: