zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 21 października 2011 roku przy ul. Targowej 64 w Warszawie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

W dniu odnalezienia zwłok denat ubrany był w krótką niebieską kurtkę dżinsową z napisem Gol Jeans na kieszeniach od strony wewnętrznej, na metalowych guzikach kurtki NOEXCUSES; spodnie koloru czarnego sztruksowe z wąskimi prążkami, ogólnie zniszczone, zabrudzone z metalowymi guzikami, na szlufkach spodni okrągławe jakby metaliczne aplikacje, przez szlufki spodni przeciągnięty biały pasek ze sztucznej skóry z metalową srebrzysto białą klamrą; bluzę koloru niebieskawo turkusowego; półgolf z długimi rękawami, z metką sport Fashion; slipy szaro granatowe z metką natural club; krótkie czarne skarpetki; półbuty koloru szaro brązowego sportowe zapinane na rzepy z guzikami przy szwach, na podeszwie napis Memfis, rozmiar 32.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-75-30, 22 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz również: