Nikola Stawiarska wyszła w poniedziałek z domu w Trojanowicach (woj. małopolskie) i od tej pory nie dała znaku życia. Rodzice oraz policja poszukują nastolatki. Nikola ma 13 lat i mieszka w Trojanowicach w  gminie Zielonki.

Zaginiona ostatni raz widziana była w dniu 6 maja br. ok. godz.: 14:00, kiedy to wyszła z miejsca zamieszkania spotkać się z koleżanką. O godzinie 22:00 rodzice zaginionej mieli z nią po raz ostatni kontakt telefoniczny, wówczas dziewczyna powiedziała, że znajduje się w okolicach Bieżanowa i za 20 minut będzie na nich czekać w okolicy pętli autobusowej na Bieżanowie, gdzie się nie pojawiła i kontakt z nią się urwał. Do chwili obecnej dziewczyna nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost: 164 cm, budowa ciała: szczupła, nos: lekko zadarty, oczy: niebieskie, włosy: długie koloru ciemny blond.

W dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana w: spodnie typu jeans koloru czarnego z dziurami na kolanach, koszulkę koloru białego w czerwone róże, koszulę w kratę koloru czerwono – czarnego, kurtkę skórzaną typu ramoneska koloru czarnego, obuwie sportowe m-ki Puma koloru czarnego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zielonkach: tel. 12 285 01 07 lub 112.

KWP Kraków

Zobacz również: