Dawid Głowaczewski, informatyk z Krakowa, zaginął w ostatnich dniach sierpnia 2014. Wyszedł z mieszkania, w którym wszystko zostało tak jak by miał do niego zaraz wrócić. Sprawa w tamtym czasie była bardzo głośna w Krakowie. Teorii  na temat okoliczności zniknięcia Dawida jest wiele. Niektórzy z bliskich zakładają, że ze względu na jego coraz większe wyobcowanie, dziwne zachowania przed zaginięciem, mogło się zdarzyć wszystko, od samobójstwa po chęć zmiany miasta, kręgu znajomych i stylu życia. Od czasu zaginięcia nie pojawiły się informacje o miejscu pobytu Dawida. Do tej pory nie skontaktował się z nikim ze znajomych. Nie odezwał się do ojca czy brata.

Rysopis: wzrost: 181-185 cm, waga: około 50-69 kg, budowa ciała: szczupła, włosy: ciemne (brunet) krótkie, proste, kolor oczu: ciemne, uzębienie: pełne, uszy: średnie, normalne,

Okoliczności zaginięcia:   Ostatni raz zaginiony kontaktował się ze swoim bratem w połowie czerwca 2014 r. W dniu 30.08.2014r, współlokator z którym zaginiony mieszkał w Krakowie przy ul. Barskiej, otrzymał ostatnią wiadomość sms od zaginionego. Do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca pobytu osoby zaginionej.

Osoby, które posiadają informacje o możliwym miejscu pobytu Dawida, proszone są o kontakt z V komisariatem policji w Krakowie pod numerem telefonu (12) 615 29 16, (12) 615 20 61 lub alarmowym 112 i 997.

KMP w Krakowie

 

Zobacz również: