Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami gminy Trawniki na Lubelszczyźnie. 23 marca w jednym z domów znaleziono zmasakrowane zwłoki 38-letniej Katarzyny. Kobieta leżała w kałuży krwi, natomiast jej przerażona 4-letnia córeczka była zamknięta w szafie. Dziewczynka prawdopodobnie była świadkiem zbrodni. O dokonanie zabójstwa podejrzany jest mąż ofiary. Jak donoszą brytyjskie media, 35-latek może ukrywać się w Irlandii.

23 marca około południa telefon Katarzyny zamilkł. Znajomi i rodzina nie mogli się też dodzwonić do jej męża Grzegorza. Zaniepokojeni krewni następnego dnia zjawili się w Trawnikach i odkryli makabryczną prawdę. Drzwi do domu były otwarte, a 38–latka leżała w kałuży krwi! Była zmasakrowana. Zabójca zadał jej aż 17 ciosów, uderzając na oślep po całym ciele. Grzegorza nigdzie nie było, przed domem stał jego samochód, telefon leżał na stole. Ich mała córeczka (4 l.) została znaleziona zamknięta w szafie. Przerażonemu dziecku nic się nie stało. Zajęła się nim rodzina matki. Wszystko wskazuję, że mogła być świadkiem potwornej zbrodni.

Podejrzany o dokonanie zbrodni Grzegorz Włodarczyk dosłownie rozpłynął się w powietrzu. Za mężczyzną wydano Europejski Nakaz Aresztowania, co oznacza, że ścigają go wszystkie europejskie formacje policyjne. Według brytyjskiej prasy 35-latek może się ukrywać w Irlandii.

Policja zdecydowała się na udostępnienie danych osobowych podejrzanego i jego rysopisu. Grzegorz Włodarczyk to mężczyzna o wzroście 184 cm i wadze około 100 kg. Ma krępą budowę ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek „gitary ze skrzydłami”.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem 81 749-42-10.

35-latkowi grozi dożywocie.

źródło.fakt.pl

Zobacz również: