Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 13 listopada 2014 roku pomiędzy 509-516 km rzeki Wisły. Uwaga! Komunikat zawiera zdjęcia zmarłego.

Rysopis: wiek: około 60 lat, wzrost: 160 cm, normalnej budowy ciała, włosy: ciemne szpakowate; nos: duży.

Znaki szczególne: na tylnej powierzchni przedramienia lewego tatuaż symboliczny i literowy przedstawiający: strzałka skierowana w dół o wyglądzie „kotwicy”, obok litery ZB, poniżej strzałka o dwóch grotach ułożona poziomo, poniżej napis „LOVE”. Na grzbietowej powierzchni ręki lewej niebieska strzałka skierowana w dół o wyglądzie „kotwicy”. Na głowie w okolicy ciemieniowo-czołowej prawej nieco łukowatego kształtu cielista blizna o długości około 11 cm.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru granatowego krótką do pasa (typu Olimpijka) zapinaną na suwak. Kurtka i rękawy zakończone czarnymi dzianinowymi ściągaczami, kołnierz typu stójka. Kurtka posiada czarną pikowaną podpinkę, po obu stronach znajdują się kieszenie. W dolnej części kurtki dwie kieszenie zapinane na pionowy suwak z żółtego metalu. Sweter koloru zielonego w czarne wzory, wykonany z wełny, w dolnej części rękawów oraz półokrągłego dekoltu czarny ściągacz. Koszula flanelowa z długimi rękawami w kratę koloru brązowo-pomarańczowo-beżowego, zapinana na okrągłe białe guziki. Spodnie materiałowe koloru brązowego „w kant” z paskiem skórzanym koloru brązowego o szerokości 2,5 cm z ozdobną kwadratową klamrą z szarego metalu z pojedynczym przełożeniem. Buty typu mokasyny wykonane z brązowego sztruksu zawiązywane na brązowe sznurowadła, na podszewce: REH-BUD Made in Poland Kołoryja.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz również: