Policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie powiat legionowski prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 1 lipca 2005 roku w akwenie Zalewu Zegrzyńskiego. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Zwłoki znajdowały się w zaawansowanym stanie gnilnym, rysy twarzy zniekształcone, pogrubione (mężczyzna mógł być młodszy); ciało mogło kilka dni znajdować się w wodzie i spłynąć rzeką do akwenu Zalewu Zegrzyńskiego.

W dniu odnalezienia zwłok denat ubrany był w bluzę polarową koloru szaro – granatową zapinaną z przodu z kapturem przypinanym na zamek z napisem po lewej stronie nad kieszenią: POLARTEC; spodnie – przód jeans koloru szaro – niebieski, tył – sztruks brązowo – zielonkawy, na guzikach i na nitach napis: STONES DENIM; podkoszulek wykończony pod szyją w ,,serek” koloru szaro – granatowego z materiału o fakturze przypominającej cienki jeans, z żółtawym na przodzie napisem: BILLY DEAN; slipy męskie granatowe w drobne białawe rozrzucone prążki.

Denat miał przy sobie plecak koloru jasno – zielonego z napisem: SEMI LINE wewnątrz, którego znajdowały się kawałki betonu.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nieporęcie tel. (22) 7671291 lub (22) 7748757  lub z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz również: