Policjanci ze Świętochłowic szukają 14-letniej Kai Kargol oraz jej o rok młodszej siostry Kingi. Dziewczynki wyszły z domu w poniedziałek i do tej pory nie ma z nimi kontaktu.

Policjanci świętochłowickiej komendy prowadzą intensywne poszukiwania 14-letniej Kai Kargol oraz jej 13-letniej siostry Kingi Kargol. Każdy, kto zna miejsce ich aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione osoby, proszony jest o kontakt z Policją.

Kinga Kargol ostatni raz widziana była w dniu 15.04. br w dzielnicy Chropaczów

Rysopis osoby zaginionej: wzrost 170 cm, tęgiej budowy ciała, włosy czarne za ramię – proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, buty typu adidas koloru czarnego.

Kaja Kargol

Rysopis osoby zaginionej: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy brązowe długości za ramiona – proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, kurtkę jeansową koloru granatowego, buty typu adidas koloru czarnego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997 i 11

Zobacz również: