Policjanci ze śródmieścia poszukują dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem do jednego z mieszkań w Śródmieściu. Zginęły z niego drogie zegarki, biżuteria, galanteria skórzana, odzież i pieniądze.

Policja  informuje, że do włamania do mieszkania przy ulicy Solec w Warszawie doszło w środę 3 kwietnia . Nieznani dotąd sprawcy ukradli biżuterię, pieniądze, markowe zegarki, galanterię skórzaną oraz odzież. Ich właściciel oszacował swoje straty na ponad 55 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze udostępnili zdjęcia dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem. Zostały zarejestrowane przez okoliczne kamery monitoringu.

„Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 1” – apeluje policja.

Funkcjonariusze dodają, że informacje można też przekazywać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 504 314 116 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl. Numer sprawy, na którą należy się powołać, to KRP-PM-I-917/19.

źródło KSP

Zobacz również: