Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym  Łukaszem Brzozowskim ur. 14 maja 1993 r.  zam. Gołotczyzna, powiat ciechanowski.

Mężczyzna w dniu 9 grudnia 2017 roku około  godziny 9.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił. Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów.

W chwili zaginięcia ubrany był kurtkę koloru szaro- czarnego, spodnie dresowe koloru szarego lub granatowego oraz buty sportowe.

Wzrost 198 cm, waga 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemno-blond, nos prosty, uzębienie pełne.

Matka Łukasza prosi o pomoc: „Łukasz miewał zmienne nastroje, bywał często zamyślony. Jego nastrój pogarszał się z powodu niemożności znalezienia pracy i braku dochodów. Dużo biegał i chodził na długie dystanse. Wieczorami coś pisał, mówił, że teksty piosenek o życiu, ale do przeczytania nigdy nikomu nie dawał. Mało jadł, mówił, że nie potrzebuje dużo jeść, że muzyka daje mu siłę do życia.
9 grudnia 2017 roku rano (sobota) jadł nerwowo zimne śniadanie na stojąco, chociaż zazwyczaj jadał ciepły posiłek. Nie wypił przygotowanej herbaty. Po śniadaniu, wyszedł. Sądziłam, że idzie do sklepu i że zaraz wróci. Po jakimś czasie, gdy nie wrócił, weszłam do pokoju syna i na stole znalazłam jego wszystkie dokumenty, pieniądze i portfel. Zaniepokojona zadzwoniłam do niego, niestety nie odbierał. Od godziny 15 dzwoniłam mniej więcej co godzinę, niestety. Także nikt inny z rodziny nie mógł się z Łukaszem skontaktować. Tego dnia nie wrócił na noc do domu, co nigdy mu się nie zdarzało. Następnego dnia, już o godzinie 10 rano (niedziela) próbowaliśmy zgłosić zaginięcie w KP Policji w Ciechanowie. Tam usłyszeliśmy, że jest za wcześnie na zgłoszenie. Poradzono nam poszukiwanie syna na własną rękę, np. po szpitalach, po innych komendach, po znajomych i rodzinie. Kolejne próby kontaktu z synem, spełzły na niczym. Przed wieczorem najstarszy syn ponownie pojechał na Policję, i tym razem przyjęto oficjalnie zgłoszenie o zaginięciu Łukasza. Do tej pory Łukasz nie odezwał się do mnie ani do najbliższej rodziny. Od ciechanowskich policjantów nie mamy żadnych innych wiadomości. Dlatego proszę, pomóżcie. Teresa Brzozowska”. 

Osoby posiadające informację na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerem tel. 696 497 187 lub 696 497 195.

Zobacz również: