64-letni Andrzej Weber przebywał w Grecji w celach wypoczynkowych. Ostatni raz kontaktował się z rodziną w poniedziałek 8 kwietnia wieczorem. Dzień później zaginął. „Masz jakieś informacje? Prosimy o kontakt” – pisze rodzina mężczyzny.64-letniego turysty szuka rodzina oraz policja  na Krecie – opisuje lokalny serwis neakriti.gr.

Andrzej Weber przyleciał na lotnisko w Chani w sobotę 6 kwietnia. Później pojechał transportem publicznym na południową część wyspy, w góry Lefka Ori.

Wiadomo, że planował spędzić czas na wybrzeżu i w terenach górskich między Saugią a Hora Sfakion.

Rodzina poinformowała, że ostatni raz kontaktował się z nimi 8 kwietnia.

Mężczyzna  miał wykupiony lot powrotny do Polski. 13 kwietnia rano z lotniska w Chani miał wrócić prosto do Krakowa. Niestety, nagle zapadł się pod ziemię.

Informację o zaginięciu otrzymała już także polska policja. Jak podano, 64-latek ma 194 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie siwe włosy i szaro-zielone oczy.

Był ubrany w odzież sportową. Miał przy sobie plecak ze sprzętem turystycznym.

Rodzina apeluje, by osoby mogące pomóc w odnalezieniu Polaka kontaktowały się z jego bliskimi pod numerem telefonu +48 603 696 609. Zgłoszenia w sprawie można również kierować do Komisariatu Policji w Skale +12 380 10 25.

źródło: wp.pl

Zobacz również: