Szwedka postanowiła zaprosić grupę muzułmańskich mężczyzn do swojego rodziny w domu. W rezultacie jej 14-letnia córka została zgwałcona w swojej sypialni.

Kobieta mieszka z dziećmi na przedmieściach Västmanland. Wcześniej w tym  domu mieszkało też tak  zwane „dziecko-uchodźca” bez opieki.

W listopadzie ubiegłego roku dziecko-uchodźca przyjechało odwiedzić rodzinę wraz z bratem i trzema innymi mężczyznami w wieku od 20 do 25 lat. Zostali na dwie noce, po ostatniej nocy kobieta poinformowała policję, że jej 14-letnia córka została zgwałcona przez 25-letniego mężczyznę z Syrii.

Mężczyzna upił 14-letnią dziewczyny i zgwałcił ją jej swojej sypialni. Dziewczyna była nieprzytomna po alkoholu i ma tylko niejasne wspomnienie o gwałcie, ale pamięta, że ​​błagała Araba, by przestał, gdy ją gwałcił.

Matka, która wtedy spała, obudziła się, gdy siostra dziewczynki wpadła do jej sypialni i podniosła alarm , mówiąc  co się dzieje. Ale matka początkowo nie chciała w to uwierzyć. Jednak  kiedy zobaczyła, że ​​jeden z uchodźców pisze o gwałcie na Facebooku, poszła do sypialni dziewczyny i usłyszała odgłosy seksu. – Po prostu trochę się przytulamy – powiedział mężczyzna

Ale potem drzwi do pokoju się otworzyły. Według matki pachniało potem i alkoholem, a 25-latek wyszedł z sypialni. Jej córka leżała w łóżku, naga i nieprzytomna.

Kiedy Arab wszedł do salonu po zgwałceniu dziewczyny, to „dziecko- uchodźca”, które wcześniej mieszkało z tą rodziną, zachęcało Arabów, aby wrócili do sypialni, by dalej gwałcić 14-latkę.  Ponieważ „trzeba skorzystać z okazji”.

W sądzie 25-latek twierdził, że nie uprawiał seksu z dziewczyną.

Jednak jego spermę znaleziono na ubraniu dziewczyny. Twierdzi, że w ciągu dnia, kiedy dziewczyny tańczyły w krótkich koszulkach, on siedział na kanapie i się podniecił.

– Po prostu wytarłem swoje genitalia o jej majtki – oświadczył.

Według raportu służby imigracyjnej 25-latek przyjechał z Syrii do Szwecji podczas chaosu azylowego jesienią 2015 roku. Otrzymał zezwolenie na pobyt czasowy do 23 grudnia 2019 roku. Jak twierdzi,  ma żonę i córkę w Iraku.

Zobacz również: