zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 14 września 2011 roku na moście Milenijnym we Wrocławiu. Kierujący samochodem marki Ford Transit potrącił pieszą, która na skutek doznanych obrażeń ciała zmarła w szpitalu. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości poszkodowanej.
Rysopis: wzrost ok. 150-155 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, koloru ciemnego, z delikatnymi prześwitami włosów siwych na skroniach, twarz owalna,

Znaki szczególne: niewykształcona do końca lewa małżowina uszna, na podbrzuszu charakterystyczna blizna po cięciu cesarskim.

Ubiór: białe spodnie, białe buty sportowe, kurtka w ciemnym kolorze /krótka do bioder/. Kobieta miała przy sobie małą czarna torebkę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są o  kontakt z Sekcją Dochodzeniowo-Śledczą KMP we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 29/33, pod numerem telefonu: /0-71/ 340-44-28 w godz. 08-15.00, całodobowo 71-340-36-20 lub 112.

KWP Rzeszów

Zobacz również: