Kryminalni z Woli ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w sierpniu 2014 roku na Woli. Policjanci proszą wszystkie osoby o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe z funkcjonariuszami.

Policjanci z wydziału kryminalnego wolskiej Komendy prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 17.08.2014 roku w Warszawie przy ul. Anieli Krzywoń w tzw. dzikim parku.  W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych osobowych.

Mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w jasną koszulkę z długim rękawem zapinaną na guziki, spodnie materiałowe czarne w prążki, buty brązowe wiązane.

Rysopis mężczyzny: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy proste krótkie koloru ciemny blond, twarz owalna, nos prosty, braki w uzębieniu.

Charakterystycznymi znakami szczególnymi mężczyzny są: brak.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt. Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom Komendy Rejonowej policji Warszawa IV, ul. Żytnia 36 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:

(22) 603 72 55 oficer dyżurny czynny całą dobę,
(22) 603 70 37  prowadzący postępowanie.

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

Zobacz również: