fot. Janusz Szostak

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 września 2014 roku na 515,5 km rzeki Wisły.

Rysopis: wiek: około 40-45 lat, wzrost: około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy: ciemny blond, gęste, proste o długości około 3,5 cm, brwi: gęste, szeroko rozstawione, nos: długości 6 cm, rzymski, wierzchołek spiczasty, uszy: małżowiny uszne przerośnięte, oczy: szaro-kremowe.

Znaki szczególne: w obrębie prawego śródbrzusza i podbrzusza widoczna jest biegnąca nieco skośnie ku dołowi cielista blizna o długości 8 cm, na prawym kolanie nieregularna cielista blizna średnicy 2 cm, brak tatuaży.

Ujawnione przedmioty: zegarek elektroniczny ze wskazówkami na czarnym pasku z białym cyferblatem, w którego dolnej części jest wyświetlacz kwarcowy, na cyferblacie napis ,,waves”, na szyi dwie zawieszki z czarnego sznurka, na jednej krzyżyk metalowy koloru srebrnego, na drugiej krzyżyk i medalik koloru srebrnego.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz również: